Meer ideeën
Opening van het Radisson Blu Hotel in Milaan
Het vroegere Chedi Milan is een hedendaags en stijlvol hotel met 250 kamers en ligt in het moderne Bovisa district. Het hotel werd ingericht door Jaya Ibrahim die een perfecte combinatie creëerde van Italiaanse gesofisticeerdheid en Indonesische elegantie. Sinds zijn opening, kreeg het hotel meerdere erkenningen. Fortune Magazine noemde het één van de beste nieuwe zakenhotels in de wereld. Daily Telegraph uit het Verenigd Koninkrijk zag het als “super-chic urban retreat” en Vogue UK vond het “de uitgelezen plaats om te overnachten en zich in te leven in de wereld van de modefreaks in de Italiaanse modehoofdstad”.
De 250 ruime kamers met een gemiddelde oppervlakte van 37m2 hebben een uiterst elegante uitstraling. Extra’s zijn de chique kalkstenen badkamers, flat screen TV’s en gratis draadloze en hoge snelheid internettoegang, handelsmerk van Radisson Blu.
De 250 ruime kamers met een gemiddelde oppervlakte van 37m2 hebben een uiterst elegante uitstraling. Extra’s zijn de chique kalkstenen badkamers, flat screen TV’s en gratis draadloze en hoge snelheid internettoegang, handelsmerk van Radisson Blu.
Italiaanse restaurant Filini
Wat past beter bij het Radisson Blu Hotel, Milan dan het Italiaanse restaurant Filini? Dit innoverende restaurantconcept werd speciaal voor Rezidor getekend door Roy Ackerman, en is gebaseerd op de eenvoud en authenticiteit van de Italiaanse keuken. Bij Filini creëren hedendaags design, verlichting en muziek een échte alla italiana atmosfeer. Het is de perfecte plaats om te lunchen of dineren. Filini geeft uit op de mooie binnentuin. Verder biedt het hotel ook een Lounge Bar – ideaal gelegen tussen het restaurant, de lobby en de vergaderzalen - dankzij zijn impressionante marmeren draaitrap, een waar staaltje van design.| Volgende pagina > |
Meer info?
www.radissonblu.com/hotel-milan



