Meer ideeën

 

Groene bestemming met garantie op kwaliteit

Niet alleen Guido Gezelle - geboren en getogen in Brugge - en Alfred Rodenbach warenwas begeesterd door ‘Brugge, die Scone’ en bejubelden de Hanzenstad in zijn gedichten en hun werkenverzen. Ook onze lezers, en alle bedrijven die er ooit een meeting of incentive organiseerden, werden overdonderd door het ruime aanbod aan locaties, restaurants en wandelroutes in het unieke historische kader van Brugge. Daarbij kregen ze vaak de steun van het plaatselijke congresbureau Meeting in Brugge.

Een kennismaking…
Al sinds 1995 is Meeting in Brugge het officiële congresbureau van de stad Brugge en dus het eerste logische aanspreekpunt voor wie in Brugge iets wil organiseren. Als enige in België en tweede bureau in Europa, ontving het bureau onlangs het kwaliteitslabel 'Accredited Destination Marketing Organization', uit handen van de vakvereniging DMAI, Destination Marketing Association International. Reden genoeg om Kathleen Bertier, directeur van Meeting in Brugge, te feliciteren, en tegelijk nog even haar licht te laten schijnen op de mogelijkheden die Brugge te bieden heeft.

CP | Hoe belangrijk is dit label nu voor jullie?
MiB: “Deze accreditatie is het bewijs van de kwaliteit van onze dienstverlening, organisatie, bestuur en werking. Als congresbureau van een kleine stad - weliswaar met een groots verleden en veel mogelijkheden - is de promotie van deze stad als vergaderbestemming een uitdaging. We moeten immers opboksen tegen het stereotiepe beeld van 'chocolates & lace', wat sommige organisatoren afschrikt.
 Volgende pagina >

Meer info?
Meeting in Brugge
Contact: Kathleen Bertier / Veerle Van Audenaerde / Peter Vermeire
T: +32 50 444 666
E: meeting@brugge.be
W: www.meetinginbrugge.be